Unikkatil

Tuesday, December 04, 2007

STUPCAT ne TIRAN

Fatos Nano Edi Rama Sali Berisha Ibrahim Rugova Ramush Haredinaj ne pritjen e rugoven dhe ramushin ne TIRAN

0 comments: