Unikkatil

Friday, December 07, 2007

2 comments:

Shum te mire jeni perall me tupan e keni kall per vitin e ri kret mo Valton Krasniqi e ka kall kret bre llokum eshte

pershendetje nga eli bravo valton veq vadhdo se car je valtoni gazi dhe buqe rama jan nr 1 per krejtve kangtarve ne kosov mua me pelqen mashumri valtoni krenohem qe dikush nga feja jon asht hit per muzik ndaq tallava endaq per dashni po edhe per ilahi veq vadhdoni te dua shummmmmmm valton mpuqqqqqqqq